Prywatny ośrodek leczenia uzależnień

Leczenie uzależnień od alkoholu
Terapia uzależnień
22 września 2019
Terapie uzależnień dla osób uzależnionych od alkoholu
Leczenie alkoholizmu
22 września 2019
Show all

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień

Prowadzimy terapie osobom uzależnionym od alkoholu

Terapie uzależnień osób uzależnionych od alkoholu

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień

W Polsce działa niespełna 500 poradni uzależnień, które są w stanie zapewnić praktycznie wszystkim potrzebującym wsparcie i pomoc. W zależności od tego, w jakim ogólnym stanie zdrowia jest pacjent oraz jaka jest jego obecna sytuacja zdrowotna – pracownicy poradni są w stanie zaproponować
odpowiednie dla niego rozwiązanie. Chory może być zatem leczony w trybie ambulatoryjnym, w trybie placówki dziennej lub oddziału całodobowego. Alternatywą dla placówek państwowych jest prywatny ośrodek leczenia uzależnień.

Prywatny ośrodek leczenia alkoholizmu

Miejsce, gdzie chory ma zagwarantowaną przede wszystkim anonimowość i prywatność. Zajęcia terapeutyczne odbywają się w małych, kameralnych grupach. Doświadczona kadra psychoterapeutów oraz lekarze, to osoby doskonale wykwalifikowane i przygotowane do pracy z ludźmi borykającymi się z uzależnieniem od alkoholu. Prócz tego prywatny ośrodek leczenia uzależnień ma zazwyczaj w swojej ofercie ciekawe zajęcia rekreacyjne i wyjazdy relaksujące. Nuda to bowiem drugi co do czynników, dzięki którym pacjent rezygnuje z leczenia.