Kadra

 

mgr Grażyna Świstak

Specjalista Psychoterapii uzależnień w procesie certyfikacji, Terapeuta-Trener Motywujacy.

Po terapii własnej.


mgr Grażyna Świstak. Specjalista Psychoterapii uzależnień w procesie certyfikacji. Po terapii własnej. Ukończone studia wyższe kierunek pedagogika terapeutyczna z rehabilitacją ,instruktor terapii zajęciowej. Terapeuta w Stowarzyszeniu Wzajemnej Pomocy Abstynenckiej Pałacyk, wcześniejsze zatrudnienie- Ośrodek Leczenia Uzależnien w Kielcach.
 
 

Łukasz Tchórzewski

Specjalista Psychoterapii uzależnień, Terapeuta-Trener Motywujacy.

Po terapii własnej.


Absolwent studiów magisterskich na kierunku komunikacja społeczna na Uniwersytecie Warszawskim. Muzyk, autor tekstów, dziennikarz. Certyfikowany edukator diabetologiczny. Obecnie w trakcie studiów podyplomowych na kierunku: terapia uzależnień. Influencer trzeźwościowy znany jako Alkoholik z Tiktoka. Prowadzi kanały w mediach społecznościowych, na których opowiada o swojej drodze do trzeźwości i doświadczeniach z nią związanych, motywując tym wiele osób do zadbania o siebie i podjęcia leczenia. Filmy Łukasza wyświetlone zostały kilkanaście milionów razy, a jego profile obserwuje około 100 tysięcy osób i liczby te stale rosną.
 
 

Joanna Staniaszek

Instruktor terapii uzależnień

Po terapii własnej.


Joanna Staniaszek instruktor terapii uzależnień w procesie certyfikacji . Zaangażowana w ruch samopomocowy AA, Al Anon przy stowarzyszeniu Wzajemnej Pomocy Abstynenckiej w Wolborzu. Po terapii własnej dla osób współuzależnionych.