Kadra

 

mgr Grażyna Świstak

Specjalista Psychoterapii uzależnień w procesie certyfikacji, Terapeuta-Trener Motywujacy.

Po terapii własnej.


mgr Grażyna Świstak. Specjalista Psychoterapii uzależnień w procesie certyfikacji. Po terapii własnej. Ukończone studia wyższe kierunek pedagogika terapeutyczna z rehabilitacją ,instruktor terapii zajęciowej. Terapeuta w Stowarzyszeniu Wzajemnej Pomocy Abstynenckiej Pałacyk, wcześniejsze zatrudnienie- Ośrodek Leczenia Uzależnien w Kielcach.
 
 

mgr Paweł Górecki-Krokowicz

Instruktor terapii uzależnień w procesie certyfikacji

Motywator i doradca


Związany z grupami AA w Piotrkowie Trybunalskim | Po terapii własnej | Ukończone studia wyższe w Wyższej Szkole Morskiej w Szczecinie (obecnie: Uniwersytet Morski w Szczecinie), student V roku wydziału prawa w Europejskiej Wyższej Szkole Prawa i Administracji w Warszawie (EWSPA) | Głównym kierunkiem zainteresowania jest praca z osobami uzależnionymi piastującymi wysokie stanowiska w strukturach korporacyjnych | Miłośnik sztuki, filmu, książek i zwierząt | Prywatnie, przedsiębiorca i inwestor oraz tata samotnie wychowujący dwójkę dzieci
 
 

Joanna Staniaszek

Instruktor terapii uzależnień

Po terapii własnej.


Joanna Staniaszek instruktor terapii uzależnień w procesie certyfikacji . Zaangażowana w ruch samopomocowy AA, Al Anon przy stowarzyszeniu Wzajemnej Pomocy Abstynenckiej w Wolborzu. Po terapii własnej dla osób współuzależnionych.