Kadra

 

mgr Grażyna Świstak

Specjalista Psychoterapii uzależnień w procesie certyfikacji, Terapeuta-Trener Motywujacy.

Po terapii własnej.


mgr Grażyna Świstak. Specjalista Psychoterapii uzależnień w procesie certyfikacji. Po terapii własnej. Ukończone studia wyższe kierunek pedagogika terapeutyczna z rehabilitacją ,instruktor terapii zajęciowej. Terapeuta w Stowarzyszeniu Wzajemnej Pomocy Abstynenckiej Pałacyk, wcześniejsze zatrudnienie- Ośrodek Leczenia Uzależnien w Kielcach.
 

Grzegorz Wach

Instruktor terapii uzależnień Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych

Po terapii własnej


Grzegorz Wach. Uzależniony, po terapii własnej. Instruktor terapii uzależnień Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w.p.c. Uprzednio pracował w: Specjalistyczny Psychiatryczny Zespół Opieki Zdrowotnej im. dr J. Babińskiego w Łodzi. Dydaktyczno Kliniczne Centrum Psychologii Zdrowia DORMED w Nysie. Aktualnie, poza pracą w naszym ośrodku, prowadzi prywatny gabinet terapii uzależnień w Łodzi.
 

Joanna Staniaszek

Instruktor terapii uzależnień

Po terapii własnej.


Joanna Staniaszek instruktor terapii uzależnień w procesie certyfikacji . Zaangażowana w ruch samopomocowy AA, Al Anon przy stowarzyszeniu Wzajemnej Pomocy Abstynenckiej w Wolborzu. Po terapii własnej dla osób współuzależnionych.
 

Mirosław Świech

Specjalista Psychoterapii

Po terapii własnej.


mgr Mirosław Świech – pedagog, specjalista psychoterapii uzależnień i współuzależnienia w trakcie certyfikacji, po terapii własnej. Menedżer z 20 letnim doświadczeniem w zarządzaniu i motywowaniu pracowników działów handlowych.
Obecnie pracuje z osobami uzależnionymi i współuzależnionymi w Centrum Medycznym VIS SALUTIS oraz Stowarzyszeniu Wzajemnej Pomocy Abstynenckiej „ PAŁACYK ” w Piotrkowie Trybunalskim.