O NAS

Tutaj znajdziesz pomoc i zrozumienie...


Witamy w Twojej Przystani – miejscu, w którym znajdziesz pomoc i zrozumienie....
Nasz Ośrodek położony jest nad Zalewem Sulejowskim. Bliskość lasów i wody sprzyja wyciszeniu, koncentracji na terapii, przemyśleń nad własnym życiem. Zapewniamy domową, kameralną atmosferę, ciepło kominka, empatię, serdeczność, czystość i estetykę. Koncentrujemy się na terapii – gwarantujemy dyskrecję i anonimowość.
Zespół pracowników ośrodka to osoby, które doświadczyły cierpień i dramatu uzależnienia, pozostające w trzeźwości od wielu lat, dzięki pracy w oparciu o program terapeutyczny, kroki anonimowych alkoholików. Jednocześnie terapeuci posiadają uprawnienia specjalistów psychoterapii uzależnień wydawane przez PARPA. Jesteśmy świadectwem tego, ze można zatrzymać chorobę, zmienić swoje życie i cieszyć się z jego każdej chwili.
Zapewniamy, oprócz zajęć terapeutycznych grupowych i indywidualnych, detoksykację, opiekę lekarską, wsparcie rodzin, udział w mitingach AA, grupach wsparcia, spotkaniach towarzyskich wśród trzeźwiejących alkoholików i, naturalnie, warunki niezbędne do wypoczynku i relaksu.

Nasz prywatny ośrodek znajduje się blisko Warszawy i Łodzi

Chcesz zmienić swoje życie ?
My Ci w tym pomożemy...


Kontakt z nami