Prywatny ośrodek leczenia uzależnień mazowieckie

Znajdujemy się blisko Warszawy
Leczenie alkoholizmu mazowieckie
6 lutego 2020
Prywatny ośrodek leczenia uzależnień Warszawa
9 lutego 2020
Show all

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień mazowieckie

Terapeuta uzależnień

Leczenie uzależnień, Warszawa

Leczenia alkoholizmu w prywatnym ośrodku

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień Warszawa

Twoja przystań, to ośrodek specjalizujący się w walce z uzależnieniami, zlokalizowany nad Zalewem Sulejowskim czyli miejscem, które jest idealnym wyborem dla każdego, kto chce zmierzyć się z tym, jednym z największych wrogów nowoczesnej cywilizacji.

Walka z uzależnieniem nigdy nie jest zadaniem prostym i nawet pomimo najszczerszych chęci i wsparcia rodziny, nie zawsze będziemy w stanie poradzić sobie z tym problemem. Dlatego też, wychodzimy temu problemowi na przeciw i tworzymy dla was miejsce, gdzie będzie wam o wiele łatwiej podjąć walkę z uzależnieniem. Twoja przystań oferuje wam kompleksowe wsparcie i leczenie, które swoimi działaniami obejmuje takie aspekty jak:

  • detoksykacja organizmu;
  • terapia podstawowa;
  • terapia krótkoterminowa;
  • konsultacje psychiatryczne i psychologiczne, które są równie ważne dla pacjentów jak samo leczenie;
  • terapie indywidualne;
  • działanie towarzyszące, gdyż praca w grupie zawsze ułatwia rozmowę na temat własnej choroby i pomaga w wyjściu z niej;
  • terapia nawrotów;
  • inne formy leczenia w zależności od potrzeb danego pacjenta;

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień mazowieckie

Może to nasuwać pytanie, dlaczego leczenie oferowane przez Twoją Przystań, oferuje tak wiele różnych terapii oraz elementów.  Odpowiedź na to pytanie jest niezwykle prosta. Otóż walka z uzależnieniem, niezależnie od tego czy jest tutaj mowa o alkoholizmie, uzależnieniu od narkotyków czy uzależnieniu czysto psychicznym jakim jest uzależnienie od hazardu jest procesem niezwykle żmudnym i bardzo trudnym. Wymaga kompleksowych działań na wielu płaszczyznach. Nie tylko z czysto fizycznego punktu widzenia, takiego jak detoksykacja a kończąc na kwestii psychologicznej. Wsparcie psychologiczne to coś bez czego osoba walcząca z uzależnieniem sobie nie poradzi. Warto mieć to na uwadze, zanim zdecydujecie się na terapie swoją bądź kogoś bliskiego z waszej rodziny, kto cierpi z powodu uzależnienia. Niezależnie od tego jak poważne by ono nie było. W Twojej Przystani czekamy na was z otwartymi rękami. Pomożemy wam w tej walce.